Рафаель Надаль в п’ятий раз в кар’єрі закінчить сезон у статусі першої ракетки світу

Гельсінкі. Стаховський пробився у чвертьфінал турніру

Стефанос Циципас дебютує у фіналі Підсумкового чемпіонату.

Лондон, Великобританія • 10-17 листопада • хард (зал) • $9,000,000
Чинний чемпіон: Олександр Звєрєв (Німеччина)
Розклад: тут
Сітка турніру: посилання

Півфінал
Стефанос Циципас (Греція, 6) – Роджер Федерер (Швейцарія, 3) 6-3, 6-4

21-річний грек у своєму дебютному розіграші Підсумкового турніру зіграє у фіналі. У поточному сезоні Стефанос Циципас провів 5 фіналів: взяв титули в Ешторілі і Марселі, програв у вирішальних матчах у Дубаї, Пекіні та Мадриді.

38-річний Роджер Федерер третій рік поспіль зупиняється на ATP Finals у півфіналі. Тенісисти встановили віковий рекорд турніру, так як 17 років – найбільша різниця у віці між суперниками в рамках Підсумкового турніру в його історії.

Для тенісистів це був четвертий очний поєдинок на турнірах ATP/Grand Slam (2-2). Півфінал тривав 1 годину 36 хвилин. В активі грека 18 віннерсів і 21 невимушена помилка, 6 ейсів при 3 подвійних, 3 реалізованих брейкпоинта з 4. На рахунку швейцарця 21 віннер та 26 невимушених помилок, 3 ейси, 1 реалізований брейкпоинт з 12.

На шляху до півфіналу Стефанос Циципас обіграв у групі Олександра Звєрєва і Данила Медведєва і програв Рафаелю Надалю. Роджер Федерер програв Домініку Тіму, після чого виграв у Маттео Берреттини і Новака Джоковича.

Циципас став третім тенісистом з 2009 року, коли турнір проводиться в Лондоні, який під час дебютного виступу на Nitto ATP Finals дійшов до фіналу (Давид Гоффен, Григор Димитров – 2017). 21-річний тенісист – наймолодший фіналіст змагань після Хуана Мартіна дель Потро, який пробився в титульний матч на Підсумковому чемпіонаті 10 років тому.

Другий фіналіст Nitto ATP Finals визначиться в матчі Домініка Тіма проти Олександра Звєрєва.