Львівський важкоатлет Ігор Шимечко – бронзовий призер чемпіонату світу

У Південній Кореї, в місті Гойян, фінішував чемпіонат світу з важкої атлетики. Традиційно в заключний день змагань виясняли стосунки спортсмени суперважкої вагової категорії – атлети вагою понад 105 кг. Збірна України здобула дві нагороди в сумі двоборства – Артем Удачін з Маріуполя став срібним призером, а львів’янин Ігор Шимечко зійшов на третю сходинку п’єдесталу пошани, інформує офіційний сайт чемпіонату світу. У Південній Кореї, в місті Гойян, фінішував чемпіонат світу з важкої атлетики. Традиційно в заключний день змагань виясняли стосунки спортсмени суперважкої вагової категорії – атлети вагою понад 105 кг. Збірна України здобула дві нагороди в сумі двоборства – Артем Удачін з Маріуполя став срібним призером, а львів’янин Ігор Шимечко зійшов на третю сходинку п’єдесталу пошани, інформує офіційний сайт чемпіонату світу.

Артем Удачин міг розраховувати й на «золото» чемпіонату, та при однаковому результаті з переможцем Йонг-Квон Аном з Кореї, маріуполець програв тому лише через більшу власну вагу на 16,67 кг. Окрім того, Артем завоював ще дві «малі» срібні медалі у ривку й поштовху.

Натомість чинний чемпіон Європи львів’янин Ігор Шимечко до «бронзи» у двоборстві додав «золото» за найкращий результат у ривку.

У ваговій категорії до 105 кг виступало також два представники України. Олексій Торохтій зайняв у підсумку високе п’єте місце, а Микола Гордійчук фінішував десятим.