Денис Кожанов: Втрата концентрації на якусь хвилину, вартувала нам перемоги

Автор другого голу «Карпат» у вчорашньому матчі з «Іллічівцем» Денис Кожанов вважає, що причиною втрати двох турнірних очок для львів’ян стала втрата концентрації після того, як рахунок став 2:1 на їхню користь. Про це гравець «Карпат» розповів кореспондентові ЗІКу. Автор другого голу «Карпат» у вчорашньому матчі з «Іллічівцем» Денис Кожанов вважає, що причиною втрати двох турнірних очок для львів’ян стала втрата концентрації після того, як рахунок став 2:1 на їхню користь. Про це гравець «Карпат» розповів кореспондентові ЗІКу.

За його словами «Карпати» повинні були вигравати щонайменше з різницею в два м’ячі, однак низька реалізація гольових моментів та помилки в обороні призвели до втрати двох дуже важливих очок.

«В перерві Олег Кононов нам сказав, що все йде нормально, але необхідно додати в атаці і тоді ми обов’язково переможемо, – говорить 9-й номер «зелено-білих». – З самого початку другого тайму ми кинулися в атаку і забили два голи. Щоправда перший з них арбітр не зарахував, хоча ми так і не зрозуміли, де він там побачив порушення правил з нашого боку. Проте ми все ж зуміли вийти вперед. І ось тут сталося непередбачуване – ми десь на хвильку заспокоїлися і, як наслідок, втратили концентрацію при атаці «Іллічівця». Хвилинна розслабленість вартувала нам дуже дорого – суперник відновив рівновагу в рахунку».

При цьому Кожанов зауважив, що подібне з «Карпатами» трапляється в нинішньому сезоні не вперше.

«Подібне з нами трапилося і в Одесі, коли ми щойно забивши гол у ворота «Чорноморця» (рахунок став 1:0 на нашу користь), тут же і пропустили. Тоді ми також не змогли виграти, гра завершилася внічию – 1:1. Напевне, нам необхідно подумати над тим, чому таке трапляється», – підсумував Денис.