Тернополянин Андрій Богай зупинився за крок від подіуму чемпіонату світу з літнього біатлону

У перший день чемпіонату світу з літнього біатлону, який сьогодні розпочався у німецькому місті Оберхоф, було розіграно нагороди у спринтерських гонках. У змаганнях чоловіків у перегонах на 4 км серед українців найкращим став Андрій Богай з Тернополя, який фінішував четвертим. Про це повідомляє кореспондент ЗІКу. У перший день чемпіонату світу з літнього біатлону, який сьогодні розпочався у німецькому місті Оберхоф, було розіграно нагороди у спринтерських гонках. У змаганнях чоловіків у перегонах на 4 км серед українців найкращим став Андрій Богай з Тернополя, який фінішував четвертим. Про це повідомляє кореспондент ЗІКу.

Сильною стороною Андрія Богая завжди була стрільба. От і цього разу на чемпіонаті світу в Оберхофі тернополянин у спринтерській гонці розбив усі десять мішеней. Однак не надто висока швидкість проходження траси не дозволила галичанину зійти на п’єдестал пошани. Від бронзової нагороди, яку завоював Мірослав Матяшко зі Словаччини, Андрія відділило якихось 3,1 секунди.

Зазначимо, що словак також бездоганно розібрався з усіма мішенями. Натомість володарі золотої та срібної медалі – росіянин Алєксєй Катрєнко та Руслан Насіров з Узбекистану – залишили нерозбитими дві та три тарілочки відповідно. Однак завдяки значно вищій швидкості вони зуміли обійти словака і українця.

Окрім Андрія Богая у чоловічому спринті змагалося ще троє українців – Антон Юнак, Валерій Могіленко і Олександр Батюк. Однак кожен з цієї трійки і біг, і стріляв гірше за тернополянина. У підсумку вони фінішували з 12-им, 14-им та 32-им часом дня.

А найбільшого успіху серед «синьо-жовтих» стріляючих лижників у перший день змагань в Оберхофі добився у ще один представник Тернополя Назар Бурик, який у перегонах юніорів, як вже повідомляв ЗІК, виборов срібну нагороду, яка стала першою у скарбничці українців на чемпіонаті світу-2009.