«Карпати-2» вдруге в сезоні впевнено обіграли ФК «Моршин»

Сьогодні, 22-го вересня, «Карпати-2» у своєму стартовому матчі групового етапу Кубка ліги на полі львівського стадіону СКА з переконливим рахунком 3:0 перемогли стрийський ФК «Моршин». Про це повідомляє кореспондент ЗІКу. Сьогодні, 22-го вересня, «Карпати-2» у своєму стартовому матчі групового етапу Кубка ліги на полі львівського стадіону СКА з переконливим рахунком 3:0 перемогли стрийський ФК «Моршин». Про це повідомляє кореспондент ЗІКу.

Вже у дебюті матчу після флангової передачі форварда «Карпат» Андрія Левчука м’яч відскочив до Дмитра Яджина, який влучно пробив у ближній кут, провівши в такий спосіб свій перший гол у сезоні – 1:0. За кілька хвилин вже сам Левчук міг подвоїти рахунок, але Олександр Михалевич у красивому кидку перевів м’яч на кутовий. Дивом не влучив у порожні ворота і Остап Фостяк після передачі Левчука.

Стрияни, діючи на контратаках, втратили нагоду зрівняти рахунок у моменті, коли Володимир Хомин, вийшовши на побачення з Романом Мисаком, пробив впритул з дальньою стійкою.

Після перерви «зелено-білі» створили ще ряд гольових моментів. Ніяк не міг забити свій гол Андрій Левчук. І лише з третьої спроби після кутового удару Ігоря Озарківа Андрій ударом головою подвоїв рахунок – 2:0. Трапилося це на 57-ій хвилині.

Підопічні Олександра Томаха відповіли небезпечним штрафним ударом у виконанні капітана команди Михайла Басараба, але воротар «Карпат-2» Роман Мисак зіграв надійно. А в компенсовані хвилини відзначився і цьогорічний випускник СДЮШОР «Карпати» Юрій Малаха, замкнувши подачу з кутової позначки і також провівши свій перший гол серед професіоналів – 3:0. Саме цей гол і дозволив «Карпатам-2» випередити ФК «Львів-2» у кубковій групі трьох представників Львівщини.

Довідка.

«Карпати-2» (Львів) – ФК «Моршин» (Стрий) – 3:0 (1:0). 22 вересня. Львів. Стадіон СКА.

Судді: Митровський (Ужгород), Шлончак (Черкаси), Папірович (Хмельницький).

«Карпати-2»: Мисак (Данкович, 89), Підвірний, Чумак, Чоба – к, Гудак (Жовтюк, 88), Чучман (Родін, 64), Яджин (Загідулін, 87), Озарків (Малаха, 75), Біловус (Михєєв, 58), Фостяк (Кокотайло, 72), Левчук.

Тренер – Володимир Вільчинський.

ФК «Моршин»: Михалевич, Басараб – к, Лебединський, Олійнич (Ю. Мазур, 53), Остренко (Чутченко, 46), Ковальчук, Притуляк, Карпинець, Бутрак (Сало, 46), Нурідінов (Соколовський, 46), Хомин.