Кільчицький на чемпіонаті світу з літнього біатлону замкнув десятку найкращих

На чемпіонаті світу з літнього біатлону, що триває в німецькому Оберхофі, сьогодні, 26-го вересня, проводилися перегони на спринтерських дистанціях. Жінки та юніорки долали дистанцію 7,5 км, а чоловіки та юніори – 10 км. Серед українців найкращий результат, восьме місце, у змаганнях чоловіків показав Олег Бережний. У юніорів Віталій Кільчицький з Новояворівська Львівської області замкнув десятку найкращих. Значно гірше виступили представниці слабкої статі. У жінок титулована Оксана Хвостенко фінішувала лише 15-ою, а в дівчат Тетяна Трачук – 12-ою. Про це повідомляє кореспондент ЗІКу. На чемпіонаті світу з літнього біатлону, що триває в німецькому Оберхофі, сьогодні, 26-го вересня, проводилися перегони на спринтерських дистанціях. Жінки та юніорки долали дистанцію 7,5 км, а чоловіки та юніори – 10 км. Серед українців найкращий результат, восьме місце, у змаганнях чоловіків показав Олег Бережний. У юніорів Віталій Кільчицький з Новояворівська Львівської області замкнув десятку найкращих. Значно гірше виступили представниці слабкої статі. У жінок титулована Оксана Хвостенко фінішувала лише 15-ою, а в дівчат Тетяна Трачук – 12-ою. Про це повідомляє кореспондент ЗІКу.

У змаганнях жінок перша половина перегонів для українок складалася непогано. Зокрема після першої стрільби (лежачи) Оксана Хвостенко посідала 4-е місце і реально претендувала на нагороди. Однак два промахи на другому вогневому рубежі (стоячи) перекреслили всі наші медальні сподівання. Та й загалом українки стріляли не надто влучно.

Влучність підвела і наших юніорок. Щоправда їм бракувало і швидкості. Бо навіть при відмінній стрільбі розраховувати на нагороди з таким темпом проходження по дистанції – справа нереальна. Наприклад наша Тетяна Жукова, як і Меган Тенді з Канади, зробила лише один промах. Але на відміну від канадійки, яка стала першою, українка фінішувала також першою, але в третьому десятку…

Просто відмінно відстріляв на обох вогневих рубежах у змаганнях чоловіків українець Олег Бережний – розбив усі десять мішеней. Однак у підсумковому протоколі Олег посів лише восьме місце. Як кажуть, коментарі тут лишні – необхідно швидше проходити трасу.

Натомість якби так само влучно діяв на стрільбищі вихованець новояворівської СДЮСШОР Віталій Кільчицький, то сьогодні ми б вітали його щонайменше з бронзовою нагородою у змаганнях юніорів. Проте галичанин залишив нерозбитими аж три мішені, а тому був змушений задовольнитися лише місцем у десятці.

Завтра на чемпіонаті світу заключний день змагань, в програмі якого гонки переслідування.