Львів’янин Віталій Кільчицький на чемпіонаті світу з літнього біатлону зупинився за крок до подіуму

На чемпіонаті світу з літнього біатлону, що триває в німецькому Оберхофі, сьогодні, 25-шо вересня, проводилися змішані естафети (по двоє жінок і мужчин в команді) серед юніорів та дорослих. Збірні України в обох естафетах фінішували на четвертій позиції, зупинившись за крок від п’єдесталу пошани. Зазначимо, що в складі юніорської команди на третьому етапі змагався Віталій Кільчицький з Новояворівська. Про це повідомляє кореспондент ЗІКу. На чемпіонаті світу з літнього біатлону, що триває в німецькому Оберхофі, сьогодні, 25-шо вересня, проводилися змішані естафети (по двоє жінок і мужчин в команді) серед юніорів та дорослих. Збірні України в обох естафетах фінішували на четвертій позиції, зупинившись за крок від п’єдесталу пошани. Зазначимо, що в складі юніорської команди на третьому етапі змагався Віталій Кільчицький з Новояворівська. Про це повідомляє кореспондент ЗІКу.

У змаганнях юніорів в естафетній гонці тренери української збірної розраховували на місце серед призерів. Такі оптимістичні прогнози не були безпідставними. Однак наших біатлоністів підвела стрільба. Чотири штрафних кола та ще 15 додаткових патронів на восьми вогневих рубежах – це далеко не та влучність, з якою можна розраховувати на медалі.

У підсумку українські юніори відстали від своїх ровесників з Румунії, які й стали володарями бронзових нагород, лише на 31 секунду. При цьому румуни пробігли тільки два штрафних кола.

Неточна стрільба підвела й нашу дорослу збірну, яка також фінішувала четвертою. Цікаво, що, як і юніори, українські провідні біатлоністи припустилися такої ж кількості промахів – чотири кола штрафу і 15 додаткових патронів.

І якщо від новоспечених чемпіонів світу, збірної Німеччини, «синьо-жовті» відстали аж на 2 хвилини і 44 секунди, то від срібних та бронзових призерів – біатлоністів Росії і Словаччини – відповідно лише на 35 і 13 секунд. Тобто збірна України цілком реально могла вибороти «срібло», адже росіяни і словаки залишили нерозбитими тільки по одній мішені. А ми аж чотири…