«Донбас» у впертій боротьбі поступився «Руану» в матчі Ліги Чемпіонів

У Руані «Донбас» в своєму третьому матчі в Лізі чемпіонів програв місцевим «Драконам» з рахунком 3:4
.
«Донбас» з перших хвилин матчу показав, що не хлопчиками для биття на потіху яка заповнила зал місцевої торсиди. І перша ляпас від донецької команди прилетіла «Драконам» за 15 секунд до першого великої перерви. Це постарався Бірюков, для якого це було дебютне взяття воріт на міжнародній арені.

У другому періоді «Донбас» почав отримувати багато двохвилинних вилучень – 5 за 20 хвилин. При цьому не можна сказати, що українці грали грубо. При цьому, господарі зрівняли рахунок в рівних складах після точного кидка Гуттіга і помилки захисника.

Незабаром «Дракони» отримали більшість на льоду, і Джонстон вивів їх вперед. Однак, Сигарев дуже швидко виявив свій бомбардирський талант і найпотужнішим кидком зрівняв рахунок.

На початку третього періоду команди протягом 20 секунд обмінялися голами. Спочатку у французів закинув Рейнадо, але потім Лялька зрівняв рахунок після рикошету. Шайба просто впала за комірець воротарю господарів, після чого він навіть не зрозумів, коли вона залетіла у ворота.

Потім в кінцівці «Донбас» віддав ініціативу господарям і пропустив. Гравці «Руана» виграли вкидання, і після двох передач Жілбер вивів «Драконів» вперед.