«Сокіл» всуху обіграв «Маріуполь» на Kremenchuk Open cup

Сьогодні, 10 вересня, в Кременчуці продовжився передсезонний турнір Kremencuk Open Cup – в рамках стартового матчу другого ігрового дня «Маріуполь» зустрівся з «Соколом».

«Сокіл» після розгромної перемоги над «Білим Барсом» почав матч активніше свого опонента, відкривши рахунок в матчі вже на другій хвилині зустрічі зусиллями Олександра Павленко. Проте вже до середини періоду команди вирівняли гру, створюючи небезпечні моменти. Здавалося, що на перерву команди підуть з мінімальною перевагою киян, але «Маріуполь» підвела дисципліна – кияни з потужним кидком Віктора Андрущенка реалізували більшість і подвоїв перевагу «Сокола».

Другий період кияни почали за сценарієм першого – вже на четвертій хвилині новачок «Сокола» Михайло Рибалко зробив рахунок 3:0 на користь київського клубу. Після третьої пропущеної шайби Сергій Вітер змінив у воротах Дениса Короваева на молодого Максима Дуве. Однак, навіть зміна голкіпера не врятувала «Маріуполь» від пропущених шайб – під завісу періоду спочатку Данило Давидов, а потім Антон Рубан збільшили рахунок до 5:0 на свою користь.

У третій двадцятихвилинці при всіх спробах команд збільшувати рахунок на табло – він так і залишився колишнім, завдяки відмінній роботі Максима Дуве і Дмитра Кубріцького.